Свято-Дмитрівська парафія УАПЦ(о) міста Харкова переходить до УГКЦ

Після офіційного проголошення ухвал ХХХІ єпархіяльного собору Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) про самоліквідацію цієї єпархії в її парафіях проходять збори для розгляду майбутнього підпорядкування громад. Протягом останнього тижня загальні збори Свято-Юріївської парафії м. Полтави і Преображенської парафії м. Лозової ухвалили звернутися до екзарха Харківського єпископа Василя (Тучапця) з проханням прийняти їх до складу Харківського екзархату УГКЦ.

14 червня 2020 р. пройшли загальні збори Свято-Дмитрівської парафії м. Харкова. З 70 офіційних членів парафії на них були присутніми 68 чоловік. Майже одноголосно (за одного парафіянина, який утримався з двох питань) було ухвалено:

1. Вийти зі складу Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о).

2. Перейти в підпорядкування Харківського екзархату УГКЦ.

3. Внести відповідні зміни до статуту Свято-Дмитрівської парафії м. Харкова.

4. Звернутися до преосвященного єпископа Василя (Тучапця), екзарха Харківського, з проханням затвердити рішення загальних зборів і нову редакцію статуту парафії.

5. Повідомити Харківську ОДА про зміну підлеглости парафії, зареєструвати нову редакцію статуту й внести необхідні зміни до єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ).

Фоторепортаж про подію вміщено за адресою: https://photos.app.goo.gl/Tea5naG9J8dqdGtHA

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *