Священики Харківського Екзархату пройшли формаційні курси

4 – 7 червня при парафії Святого Сімейства РКЦ проходили формаційні курси для священиків Харківського Екзархату УГКЦ. У перший день відбулися Екзархальні збори, на яких душпастирі обговорювали робочі питання та плани на майбутнє.

У другий день, Петро Дарморіс, голова Центру протидії корупції УГКЦ, провів тренінг на тему «Подолання моральної недуги корупції». Під час цієї зустрічі священики аналізували різні прояви корупції в усіх сферах суспільного життя, особливо зосередили увагу на практичних порадах для сповідників та проповідників щодо уділення Таїнства Покаяння та виголошення проповідей. Цього ж дня на зустріч із священиками Харківського Екзархату завітав Архиєпископ УАПЦ(о) Владика Ігор Ісіченко, який розповів про історію своєї єпархії та важливість єднання із Українською Греко-Католицькою Церквою. Зустріч завершилася спільною Вечірнею у храмі Святого Сімейства РКЦ.

Третього дня лекція була скерована на тему Святого Письма. Про його важливість, вміння читати та методи пояснення розповів о. Іван Січкарик – доктор біблійних наук. Лектор наголошував на важливості заснування Біблійних гуртків при парафіях.

Наступного дня зустріч була присвячена плануванню та реалізації проектів. Про 10 кроків християнського лідера для соціального служіння в громаді та основні розділи типових проектних заявок розповів Станіслав Клосовський – координатор проектів та програм у сфері розвитку локальних громад з Благодійної організації «Львівська освітня фундація».

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *