На Харківщині відкрилось перше регіональне представництво Фонду Конрада Аденауера

Фонд Конрада Аденауера підтримує політичні, економічні та соціальні процеси в більш, ніж 120 країнах. Серед них і Україна. Представництво активно співпрацює з Харківщиною з 2017 року. За цей час в області було реалізовано багато проектів. Серед яких і відкриття першого регіонального офісу фонду Конрада Аденауера.
Перший регіональний філіал фонду Конрада Аденауера в Україні відкрили у Харкові.

Керівник філії в м. Харкові представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Тім Петерс відзначив, що метою роботи Фонду в Україні сьогодні є підтримка реформ.

«Шлях реформ України – це не короткий шлях. Багато вже було досягнуто, але ми також налаштовуємося на те, щоб послідовно продовжувати те, що було розпочато. Фонд Конрада Аденауера хотів би разом з нашими українськими партнерами, політиками, представниками громадянського суспільства, спираючись на багатоманітний німецький досвід роботи в умовах трансформації країни, підтримати реформаторський процес, зокрема, на сході України. Саме тому в Харкові й відкривається новий офіс нашого представництва в Україні», – сказав Тім Петерс.

Варто зазначити, що в урочистих заходах з нагоди відкриття філії Фонду Конрада Аденауера в Україні взяв участь священик Харківського Екзархату о. Ігор Табака, директор “Карітас Харків”. Окрім того 24 серпня відбулася зустріч керівництва Фонду з представниками релігійних спільнот Харкова: УГКЦ, УАПЦ (о), УПЦ КП, УПЦ, РКЦ, Лютеранської Церкви та єврейської общини, під час якої було зазначено велику роль Церкви у розбудові суспільства.

Довідка. Фонд Конрада Аденауера підтримує в рамках міжнародного співробітництва політичні, економічні  та соціальні процеси в більш, ніж 120 країнах. Починаючи з 1994 року, Фонд супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою організація вже реалізувала понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів. З Харківщиною Фонд активно співпрацює з 2017 року. За цей час в області вже реалізовано низку проектів, у тому числі семінари з підвищення кваліфікації для депутатів місцевих рад та ОТГ і для журналістів – на тему журналістики конфліктів.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *