Молитви на оздоровлення

Молитва за медиків

Господи, Ісусе Христе, Ти на землі перебував й добро усім чинив. Ти зцілював хворих, щоб зміцнити нашу віру. Вчини так, щоб кожен лікар своєю дбайливістю і щирістю пробуджував у хворих надію на одужання.

Господи, Ти похвалив милосердного самарянина за те, що він не обминув потерпілого. Вчини так, щоб усі медичні сестри та санітарки з турботою дбали про хворих. Нехай у кожному вони зуміють побачити страждаючого Христа. Обдаруй їх Своїм милосердям, щоб вони вкладали душу в свою працю. Бо тоді хворі менше страждатимуть і матимуть надію на одужання. Нехай їхні слова будуть лагідними і добрими. Нехай вони зносять усі труднощі з усмішкою на обличчі. Вчини так, щоб, несучи милосердя хворим, вони доступили й Твого Милосердя. Амінь.

 

Молитва перед операцією

Господи, Ісусе Христе, Боже наш, Ти терпеливо переніс побиття і біль від ран на Твоєму Пресвятому Тілі тільки для того, щоб спасти душі й тіла слуг Твоїх. Зглянься сьогодні ласкаво на терпляче тіло слуги Твого (ім’я), і дай йому силу терпеливо перенести хірургічну операцію, яка на нього чекає. Благослови, Господи, лікарів та їхніх помічників, і всі їхні засоби, які вони будуть використовувати для того, щоб повернути йому здоров’я. Зроби так, щоб він прийняв тілесні терпіння, як посередництво для спасіння своєї душі. Бо Ти, Христе Боже наш, милосердний, ми Тобі славу возсилаємо, разом з Твоїм вічним Отцем, і Пресвятим, і Благим, і Животворним Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

 

1.Молитва за хворого 

Предобрий Ісусе, що всіх караєш, але не нищиш, зміцнюєш підупалих і підносиш повалених, печалі життя людського розвіюєш. Молимося до Тебе, Боже наш, слугу Твого хворого (ім’я) відвідай Милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільний чи невільний. Так, Господи, Твою цілющу силу з неба зішли, доторкнися до його тіла, погаси його гарячку, вгамуй його пристрасть і всяку таємну неміч. Будь лікарем слузі Твоєму, підійми його з постелі недуги і від ложа болю цілим і здоровим, зроби його Твоїй Церкві послушним і Твоєї волі виконавцем. Бо Тобі належить милувати і спасати нас, Боже наш, і ми Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

 

2.Молитва за недужого

Премилосердний Боже, Отче, Сину і Святий Духу в нероздільній Тройці! Тобі всі поклоняються і Тебе всі славлять! Зглянься милостиво на слугу Твого недужого (ім’я), відпусти йому всі провини його, подай йому зцілення від хвороби, поверни йому здоров’я і сили тілесні, подай йому довге і щасливе життя, духовні і земні Твої блага, щоб він разом з нами приносив подячні молитви Тобі, всещедрому Богові і Творцеві нашому. Пресвята Богородице, всесильним заступництвом Твоїм допоможи мені ублагати Сина Твого, Господа мого, за зцілення слуги Твого (ім’я). Всі ангели і всі святі, моліть Бога за хворого слугу Його (ім’я). Амінь.

 

3.Молитва на оздоровлення

Ісусе Христе, Боже наш! Хвора жінка з вірою великою доторкнулася до краю одежі Твоєї і стала здоровою. Через віру її Ти дав їй те, чого вона хотіла. З такою вірою і я вдаюся до Тебе. Лікарю всіх, допоможи хворому слузі Твоєму (ім’я) в його недузі. Дай йому спокій душевний і силу тілесну, благослови його сном спокійним, а з ним і здоров’ям, та підійми його з постелі хвороби. Господи, ласка Твоя нехай буде над нами, бо ми надіємось на Тебе. Амінь.

 

4.Молитва за хворого

Лікарю і цілителю душ і тіл наших, Джерело життя нашого, Христе Ісусе, Господи і Спасителю наш! Поглянь милосердним оком Твоїм на слугу Твого (ім’я), в тяжкій недузі перебуваючого. Прихилися до наших слізних благань, пальцем милосердя Твого доторкнися до немічного тіла хворого, погаси вогонь його тіла, зменш його терпіння, поверни йому здоров’я, підійми його з постелі немочі. Продовж дні його життя, щоб на землі він ще послужив Тобі і ходив стежками Заповітів Твоїх, та удостоївся Твого Небесного Царства, і разом зі святими славив Тебе, Бога милостивого, з Отцем і Святим Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

 

5.Молитва над недужим

Господи, святий Отче, всемогутній, вічний Боже, Ти Своїм благословенням підтримуєш і зміцнюєш нашу спотворену людську натуру. Поглянь ласкаво на Свого хворого слугу (ім’я) і дозволь йому подолати хворобу, щоб до нього повернулася повнота здоров’я і щоб він, пам’ятаючи про Твою доброту, з вдячністю прославляв Твоє святе Ім’я на віки віків. Амінь.

 

Молитва за оздоровлення від онкологічних недуг перед іконою «Всецариця»

О Пречиста Богомати, Всецарице! Почуй розпачливе зітхання наше перед чудотворним образом Твоїм, який зі святинь Афону у Київську Русь перенесений; зглянься над дітьми Твоїми, які терплять від невиліковних захворювань і до святого образу Твого припадають! Як птахи крилами покривають пташенят своїх, так і Ти сьогодні, Вічножива, покрий нас багатоцілебним Твоїм омофором, а там, де люті хвороби перемагають нас, будь підтримкою в наших терпіннях. Там, де темрява відчаю в душі наші вселилася, нехай засяє непереможне Боже Світло! Малодушних потіш, немічних укріпи, жорстоким серце зм’ягчи і подаруй їм просвічення. Зціли хворих людей Твоїх, о Всемилостива Царице! Розум і руки лікарів наших благослови, щоб вони служили знаряддям Всесильного Лікаря, Христа Спаса нашого. Ти весь час перебуваєш з нами, тому і молимося перед Твоїм образом, Владичице! Простягни руки Твої, наповнені зціленням і лікуванням, Радосте в скорботах і Потіхо в печалі. А ми, отримавши чудодійну силу Твою, прославлятимемо Живоначальну Нероздільну Тройцю: Отця, і Сина, і Святого Духа на віки віків. Амінь.

 

Молитва до Матері Божої Неустанної Помочі

за хворого

Мати Неустанної Помочі, Твій Божий Син, якого тримаєш на руках, вислухає кожну Твою просьбу. Ласкаво доручи Йому хворого (ім’я), за якого сьогодні покірливо молюся до Тебе. Промов тільки слово – і хворий одужає. Не відмовляй йому в цій ласці, коли він так надіється на Твою доброту. Проси Сина, аби зберіг нам життя. Залишайся для хворого милосердною лікаркою, бо у Твоїй помочі віднайде втрачені сили. Коли б Бог, що керує світом, постановив по-іншому, прийди на допомогу і наділи його силою, аби прийняв чашу гіркоти і віддав себе спокійно волі Всемогутнього Бога.

Дай йому ласку терпеливости, охорони від розпачу.

Маріє, Ти все можеш, розрадь нас. Ти – найкраща мати і прагнеш рятувати нас. Вислухай ласкаво наші прохання і прийди до нас зі своєю неустанною поміччю. Амінь.

 

Молитва до Божої Матері

перед іконою «Цілителька»

Пречиста Твоя ікона, Богородице Діво, це духовні ліки для усього світу, її цілуємо і почитаємо, й покланяємось, благодать зцілень приймаючи від неї. Небесна Заступнице, наша Надіє і Розрадо, змилосердившись, Ти виявила знамення любови й зцілили страдника від невиліковної недуги. Просимо Тебе: подай руку порятунку хворому (ім’я), зглянься над ним, немічним, піднеси його з постелі недуги, аби міг славити ім’я Господнє нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

 

Молитва перед Тростянецькою чудотворною іконою Божої Матері «Одигітрія»

(Від онкохворіб, непліддя, переломів)

О Пречиста Богомати, Владичице! Почуй багатостраждальне зітхання наше перед чудотворною іконою Твоєю. Зціли хворих людей Твоїх, о Всецарице Милостива! Розум і руки тих, що лікують нас, благослови, щоб послужили вони знаряддям Всемогутнього Христа, Спаса нашого. Покрий нас покровом крил Твоїх, захисти чесним Твоїм омофором. Як живій, сущій з нами, молимось перед іконою Твоєю, Владичице! Простягни руки Твої, повні зцілень, Радосте скорботних, в печалях Утіхо, щоби чудотворну допомогу скоро отримавши, прославляли Животворчу і нероздільну Тройцю: Отця, Сина і святого Духа на віки віків. Амінь.

Джерело: http://slavimo.com.ua/index.php/%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B8/11-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F.html

 

Також може зацікавити...

2 коментарі

  1. Галина сказав:

    Дякую за щирі молитви. Хай допоможуть зцілитися рабу Божому Миколі

  2. Марія сказав:

    Щиро дякую за молитви !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *