Єдність та сопричастя. День другий. Шоста сесія собору УГКЦ

В цей день собор вже мав конкретні напрацювання. Адже перед тим групи виробили цілу низку ідей, рекомендацій, порад мирянам, священикам, Синоду та Главі УГКЦ. Все це в опрацьовуваному комісії вигляді (група учасників собору обрали голосуванням в комісію та дали відповідні доручення в перший день) було зачитано на початку другого робочого дня собору УГКЦ.

В центрі обговорень другого дня собору були питання сопричастя та єдності як всередині Української Греко-Католицької Церкви, так і між конфесіями.

Після трьох доповідей на теми літургійного, молитовного життя, плекання єдности та сопричастя учасники собору, як і напередодні, в шістнадцяти групах (саме в такий спосіб надана можливість висловитися кожному делегату) напрацьовували ідеї та рекомендації.

Тема дня жваво обговорювалась учасниками, адже більшість делегатів – це духовні особи: єпископи, отці, диякони, чернецтво.

Ввечері учасникам був презентований фільм «Жива парафія УГКЦ» його творцями. Після перегляду 38-хвилинної стрічки зал стоячи аплодував авторському колективу. Студія «Живе ТВ» щойно випустила диски, де окрім зазначеного фільму є ще 13 серій 15-хвилинних фільмів про життя на різних парафіях УГКЦ.

Після одинадцятої ночі завершилось обговорення, розпочате презентацією молитвослову для мирян. Тут заторкувались, окрім іншого, питання перекладів молитовників та богослужбових текстів.

Варто зазначити, що робота собору поєднується з богослужіннями. Так, в цей день зранку була Утреня та Св.Літургія, вдень – Шостий час, а ввечері традиційно Вечірня.

Роман Черемський,
Івано-Франківськ

Собор УГКЦ

Собор УГКЦ

Собор УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *