Резолюції і врочистості. День третій. Шоста сесія собору УГКЦ відбулася

Підбивши підсумки попереднього дня, делегати собору прослухали три доповіді на теми служіння ближньому та управління дарами, далі в шістнадцяти групах обговорювали цю тему дня.

Тригодинна дискусія делегатів та кількадесят голосувань – це для того, щоб остаточно сформулювати не одну сотню ідей та рекомендацій для розвитку Української Греко-Католицької Церкви, для того щоб жива парафія була місцем зустрічі з живим Христом. Відповідний документ був сформований на день третій собору УГКЦ в Івано-Франківську.

Адже після завершення собору на синоді УГКЦ єпископи нашої церкви розглядатимуть запропонований документ і напевно, певна частина напрацювань собору втілиться у формі рішень синоду.

Делегати підготували та проголосували також звернення до Папи Римського Франциска, Президента України, а також до українського народу.

Після прийняття резолюцій та звернень делегати собору вишикувались у колонну. Кожна закордонна делегація йшла під прапором своєї країни.

Гучний оркестр супроводжував ходу від драмтеатру до майдану Шептицького. Саме там учасники собору, вірні церкви, місцева влада та мешканці міста врочисто відкрили пам’ятник митрополиту Андрею.

Після вечірні з литією відбувся товариський банкет.

Роман Черемський,
Івано-Франківськ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *