Як святкувати Новий рік і Різдво без шкоди для довкілля

22 грудня 2015 року Божого, в день празника Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, у Полтавській міській бібліотеці відбулася лекція-бесіда з педагогами та учнями 4-х класів, яку провів о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології Харківського екзархату.

Священик розповів про екологічно-християнську концепцію святкування новорічних та різдвяних свят, про небезпеку вживання різних піротехнічних засобів та про те, як слід святкувати, радіти і веселитись без шкоди для навколишнього середовища.

«Піротехнічні вироби, – зауважив екореферент, – несуть у собі велику загрозу та небезпеку і для довкілля, і для нашого особистого життя, а свідченням цього є сумна статистика, яка відображає кількість нещасних випадків тих осіб, які вживають подібні засоби».

Отець Максим закликав усіх учасників зустрічі бути обачними та відповідальними не лише за природне довкілля, а найважливіше – за життя кожної людини. На завершення зустрічі усі отримали екологічні подарунки: стікери, закладки та календарики.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *