Відбулася VI Всеекзархальна проща Харків-Покотилівка

Уже вшосте відбулася Всеекзархальна проща Харків-Покотилівка. Розпочалася вона у суботу 16 жовтня Святою Літургією у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця міста Харкова. Опісля чотири групи прочан, під проводом духівника прощі о. Андрія Насінника, бадьоро вирушили колоною на зустріч із Богородицею до Свято-Покровського монастиря оо. Василіян, що розташований у смт. Покотилівка. Попереду на прочан чекали 25 кілометрів молитовної дороги. Перша зупинка, як звичайно, була у Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер Святого Йосифа. Також на території монастиря прочани помолилися до святого Йосифа, аби він допомагав у різних потребах. 

Наступна зупинка була поруч з містечком переселенців, де всі, спільно помолившись, мали добру нагоду перепочити й поспілкуватися. Після обіду у Жихорському лісі було оголошено мовчанку, під час якої кожен міг роздумувати над своїм наміренням.

У Покотилівському монастирі прочан радо зустрічали протоігумен Отців Василіян о. Йоан Школик, ЧСВВ, ігумен обителі о. Йосиф Щур, ЧСВВ та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ.

Ввечері у храмі було відслужено Святу Літургію, яку прикрасив чудовий спів семінаристів із Київської та Львівської Духовних Семінарій УГКЦ. Завершилася проща у неділю 17 жовтня Святою Літургією та спільним частуванням покровською кашею.

Варто додати, що цьогоріч пішою прощею з Харкова до Покотилівки йшли 75 осіб, віком від 7 до 81 років.

Повідомила Даша Калиновська

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *