Воркшоп для лідерів мирянських спільнот (фото)

9-11 лютого у смт. Рудно, що на Львівщині, пройшов воркшоп для лідерів мирянських спільнот, у якому взяли участь представники християнських організацій з усієї України. Учасники мали змогу дізнатися про масмедіа та фандрейзинг, як сучасні засоби євангельського свідчення і побудови спільноти, пізнати основи створення успішного проекту, а також знайти правильні способи комунікації з аудиторією.

Загалом у вікенд-школі взяли участь близько сорока представників християнських спільнот УГКЦ з різних міст України. Представниками Харківського екзархату були голова комісії у справах мирян п. Катерина Школенко, лідери молодіжних християнських спільнот «Квіти Слобожанщини» Андрій Головченко (м. Харків) та «Вірні вірі» Софія Ольховська (смт. Покотилівка), голова і члени християнської організації «Поєднані у любові» (м. Люботин).

Черговий воркшоп пройшов дуже якісно і продуктивно. Організатори подбали про запрошення досвідчених спікерів, які є експертами у своїй справі. Програма була влаштована таким чином, щоб учасники якнайкраще застосували нові знання для діяльності своїх спільнот, їх розвитку та поширення Слова Божого у сучасності.Всі теоретичні питання учасники мали змогу відпрацювати на практиці, щоб остаточно закріпити набуті навички. Лідери з радістю ділилися своїм досвідом у проведенні різноманітних програм, організації заходів, створенні проектів. Кожного дня дня проводилася Служба Божа. Повсякчас панувала атмосфера благословення та радості. Графік заходу був дуже насичений, але його члени знаходили час для знайомств та відпочинку: організатори та учасники завершили флешмоб «Колядуймо разом» веселою колядою.

Складаємо велику подяку Комісії УГКЦ у справах мирян за таку чудову змогу поглибити свої знання і вдосконалювати себе та спільноти на славу Божу.

Лідер мхс «Вірні вірі» Софія Ольховська

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *