Волонтери харківського Свято-Дмитрівського храму відвідали звільнену Куп‘янщину

20 жовтня волонтери харківського Свято-Дмитрівського храму відвідали нещодавно звільнену Куп‘янщину. Звісно ж, що у планах поїздки —відвідини отця Олега Усова з їмостю Олею у Глушківці.

Це родина українського священника, яка усі сім місяців окупації залишалась на місці, не виїхала. Отець Олег весь цей час щонеділі правив Літургію українською мовою в окупованому селі. Окрім того, він встиг зі школи забрати і сховати українську шкільну бібліотеку. Варто розуміти наскільки це сміливий вчинок, враховуючи те, що 80 відсотків учителів мали проросійські настрої і залюбки згодились на пропозицію окупантів перевести школу у фарватер Москви. Але, коли наші звільнили село, більшість з цих зрадників подалася в Московщину.

Волонтери, на чолі з Ольгою Різниченко, привезли отцеві Олегу гостинці від його вдячного вихованця, а тепер священника Свято-Дмитрівської парафії о. Богдана Борисенка, а також гуманітарну допомогу для Глушківки та Колесниківки від ініціятиви «Омріяна країна».

Як говорить пані Ольга: «Встигли все: і на молитві постояли, і колеса пробиті осколками на подвір’ї церкви поміняли, і книжки нові з проєкту Літмузею для шкільної бібліотеки роздивилися, і пораділи тому, що «і на оновленій землі / врага не буде супостата/…».

За матеріалами фейсбук сторінки парафії Святого Дмитрія міста Харкова

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *