Владика Василій взяв участь у відкритті пам’ятника Папі Івану Павлу ІІ у Харкові

23 жовтня у Харкові на території катедрального собору Успіння Приснодіви Марії відкрили та освятили пам’ятник першому Папі-слов’янину, святому Івану Павлу II (1920 – 2005) – 264-му Папі Римському.

Відкрив пам’ятник єпископ Павло Гончарук за участю єпископа-помічника Яна Собіла. У спільній молитві та урочистих заходах взяв участь також Екзарх Харківський Владика Василій.

Владика Василій у своєму вітальному слові зазначив, що в Церкві ми маємо багато святих пап, але Іван Павло ІІ є для нас особливо близький, бо ми його бачили і чули, а пам’ять про нього живе у наших серцях.  “Ми пригадуємо подорож святого Івана Павла ІІ до України і сьогодні радіємо відкриттям пам’ятника йому у Харкові. Просимо, щоб святий Іван Павло ІІ надалі у своїх молитвах заступався за нас”, – додав Екзарх Харківський.

Варто зазначити, що відкриття пам’ятника відбулося з нагоди 20-ліття пастирського візиту святого Папи Римського Івана Павла ІІ до України та 30-ліття відновлення структур Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *