Владика Василій уділив Святу Тайну Подружжя Марії Митко та Віталію Фещаку

15 серпня у німецькому місті Айхштет владика Василій уділив Святу Тайну Подружжя Марії Митко та Віталію Фещаку. Вітаючи молоду сім’ю, владика Василій побажав, щоб Божа благодать об’єднала Марію і Віталія в одне ціле, давала здоров’я, згоду і взаємну любов.

“Сьогодні святковий, радісний, а найголовніше – благословенний день, адже Ісус Христос благословив вас на спільне подружнє життя. Ми дякуємо Богові за Його благодать і благословення, які Він зіслав на вас”, – сказав владика Василій.

Апостол Павло у своєму посланні говорить про любов і повагу у подружжі. Екзарх Харківський побажав молодій парі, щоб слова апостола Павла були фундаментом і дороговказом у їх подружньому житті.

Варто додати, що Марія Митко багато років належала до молодіжної спільноти “Квіти Слобожанщини” та диригувала парафіяльним хором храму Святого Миколая Чудотворця міста Харкова. Віталій Фещак після завершення Дрогобицької духовної семінарії продовжує навчання у Німеччині, з перспективою служіння у Харківському екзархаті УГКЦ.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *