Владика Василій (Тучапець) разом з іншими Василіянськими владиками відвідав Брюховицький монастир св. Йосифа

11 вересня монаша спільнота монастиря св. Йосифа ЧСВВ вітала 9-ох діючих владик, вихідців з Василіянського чину. У зустрічі взяв участь також Екзарх Харківський владика Василій. Разом з ними прибули владика Петро (Крик), Апостольський Екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії та владика Даниїла (Козлінський), Екзарх єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина).

Владики Синоду Української Греко-Католицької Церкви помолилися з ченцями Вечірню. Опісля відбулася спільна товариська бесіда, де ієрархи розповіли про особливості свого служіння у єпархіях на території України та інших країн, де знаходяться вірні УГКЦ. Після знайомства брати-студенти ставили свої питання, отримували важливі поради, які стосувалися доброї чернечої та інтелектуальної формації. Товариська розмова продовжилася під час спільної вечері.

Радість, приязнь й тепла атмосфера панувала цього вечора. Дякуємо високопреосвященним і преосвященним владикам, які завітали до нашого монастиря та поділилися своїм досвідом служіння на благо Церкви та українського народу.

Прес-служба vifbs.in.ua

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *