Владика Василій (Тучапець) привітав Владику Степана (Менька) з 35-річчям священичого рукоположення

8 липня 35-у річницю священичого рукоположення відзначив Екзарх Донецький Владика Степан (Меньок). З цієї нагоди у храмі Святого Володимира міста Запоріжжя відбулася подячна Архиєрейська Літургія. Разом з Владикою Степаном її очолили Владика Василій, Екзарх Харківський та Владика Ян, РКЦ.

У своєму слові Владика Василій згадав постать святого Івана Хрестителя, який був аскетом, молільником, який вказував на Христа, був Його Предтечею. “Східні області України є тими регіонами, які найбільше постраждали від комуністичної атеїстичної пропаганди і потребують тих, хто б вказав їм на Христа”, – зазначив кир Василій. Архиєрей привітав Владику-ювіляра і пригадав подію 35-літньої давності, коли ще у підпіллі, 8 липня 1984 року, теперішній Владика Степан, а тоді отець, прийняв велику Тайну Священства у Брюховичах з рук Митрополита Володимира (Стернюка). Отець Степан душпастирював на Яворівщині, був ігуменом монастиря отців  Редемптористів, ректором Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, а у 2002 році прийняв Архиєрейську хіротонію і став Екзархом Донецько-Харківським. “Владика Степан був покликаний провадити всі східні області України, які потерпіли від безбожницької системи, щоб бути для них Предтечею, щоб готувати дорогу до Христа нашому народові”, – підкреслив Владика Василій.

На завершення Екзарх Харківський подякував Богові за Його великі дари в житті Владики Степана та побажав Екзарху Донецькому Божих ласк у подальшому служінні.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *