Владика Василій помолився разом із катехитами-студентами УКУ

29 червня Владика Василій, Екзарх Харківський очолив богослужіння у каплиці Українського Католицького Університету. У Святій Літургії взяли участь викладачі та студенти Катехитично-педагогічного інституту УКУ, серед яких – представники Харківського Екзархату.

У своїй проповіді Владика Василій застановився над постатями апостолів, які несли у світ Слово Боже. “У чому успіх проповіді апостолів? Насамперед у тому, що вони не лише проповідували Слово, яке чули від Ісуса, але жили тим Словом, і Господь був з ними”, – сказав Екзарх Харківський.

Звертаючись до катехитів, Архиєрей зазначив, що вони готуються бути апостолами, допомагати священникам, навчати Слова Божого дорослих і дітей. “Хочу побажати, щоб ви сумлінно навчалися, застосовували вивчене у житті, жили Словом Божим, щоб через вас Господь ширив правду серед нашого народу”, – побажав Владика Василій.

Після богослужіння директор Катехитично-педагогічного інституту п. Назар Дуда подякував Владиці Василію за спільну молитву та подарував Катехизм для молоді “Ми йдемо з Христом”.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *