Владика Василій очолив Святу Літургію у Покотилівському монастирі

8 січня, у день свята Собору Пресвятої Богородиці та святого Йосифа Обручника, Екзарх Харківський очолив Архиєрейську Літургію у Покотилівському монастирі отців Василіан.

Співслужили Архиєрею ігумен о. Йосиф Щур, ЧСВВ та о. Микола Микосовський, ЧСВВ.

Під час проповіді Владика Василій звернув увагу на життя та чесноти Пресвятої Богородиці та святого Йосифа. “У другий день Різдвяних свят Церква вшановує пам’ять тих, які беруть участь у здійсненні Божого провидіння – втілення Божого Сина. Це найперше Його Мати – Пречиста Діва Марія, а також Її Обручник –  святий Йосиф”, – зазначив Екзарх Харківський.

Архиєрей підкреслив, що Пресвята Богородиця не дозволила, щоби гріх запанував в її серці… А святий Йосиф слухав Господа, хоча не все розумів, але довіряв Богові і виконував волю Господню.

Також під час Святої Літургії сестри Згромадження святого Йосифа з Харківського монастиря відновляли свої чернечі обіти Чистоти, Убожества і Послуху.

Опісля богослужіння Владика Василій привітав усіх іменинників, найперше ігумена о. Йосифа, а також сестер з Харкова у день покровителя їхнього Згромадження – святого Йосифа Обручника.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *