Владика Василій, Екзарх Харківський відслужив Святу Літургію у соборі Пресвятої Родини м. Лондона

У неділю 22 жовтня Екзарх Харківський владика Василій відслужив Святу Літургію у Катедральному соборі Пресвятої Родини УГКЦ м. Лондона. У своїй проповіді Владика Василій звернув увагу на те, як люди ставляться до Бога. Одні вірять Йому, інші залишають, мотивуючи: 1) людина вважає, що вона сама здатна все осягнути, їй непотрібна допомога інших, а також Бога; 2) Бог є далеко на небі, Він нами не турбується, нас не чує; 3) дехто боїться Бога, бо Він, на їхню думку, жорстокий і карає.

“Сьогоднішня Євангельська розповідь розвіює хибні думки, – підкреслив Екзарх Харківський. – Христос найперше робить те, чого людина зробити не може – воскресає померлого. Христос міг пройти повз, Його не просять, Він сам приходить, щоб повернути радість матері. Христос виявляє своє милосердя і любов! Ми переживаємо різні ситуації, але важливо є, щоб цей шлях ми проходили з Богом”, – додав Архиєрей.
На закінчення владика Василій привітав усіх з ювілеєм – 60-річчям єпархії, зазначивши, що “це вияв материнської турботи та любові Церкви до тих, хто сюди приїхав, хто тут живе. Церква, наслідуючи Ісуса Христа, виконує місію та опікується своїми вірними.”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *