Владика Василій Екзарх Харківський привітав римо-католиків із Великоднем

Цього року, коли християни Східного обряду святкують Квітну Неділю, Західна Церква відзначає свято Великодня. У цей день Владика Василій Екзарх Харківський УГКЦ розділив радість Христового Воскресіння разом із римо-католиками парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Харкова.

Урочисте богослужіння у храмі очолив Владика Станіслав (Широкорадюк) у співслужінні з духовенством РКЦ, серед яких – о. Юрій Зімінський Марянин, який у 2003 році зареєстрував громаду УГКЦ у Харкові. У спільній молитві взяв участь також Владика Ігор (Ісіченко) УАПЦ (о).

У своїй проповіді Владика Станіслав звернув увагу на заклик Папи Франциска про екологію: “Світ сьогодні спустошує землю, і це дуже часто пов’язане з корупцією….Це можна порівняти до стану душі: як людина відноситься до природи, екології, в якому стані знаходиться екологія природи, в такому стані знаходиться душа. Люди, які захищають природу, яку створив Бог, такі люди здібні захищати і моральне життя…..”

На завершення богослужіння Владика Василій звернувся до присутніх зі словами привітання: “Це свято завжди є пов’язане з великою радістю, адже смуток, який кілька днів нам товаришував, коли ми згадували про страждання і смерть Ісуса, сьогодні перемінився на радість Воскресіння…. Я бажаю вам усім цієї Великодньої Пасхальної радості, щоби Христос Воскреслий через свою благодать завжди перебував у ваших серцях і наповнював його радістю та миром”.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *