Владика Василій (Тучапець) відвідав курси для нововисвячених єпископів УГКЦ

27-28 квітня в Дрогобичі відбуваються курси для нововисвячених єпископів. Під час цих курсів новопоставлені архиєреї пізнають специфіку єпископського служіння в богословському, канонічному й душпастирському контекстах Української Греко-Католицької Церкви.

У перший день з доповіддю “Глобальний вимір УГКЦ” виступив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Під час доповіді Предстоятель УГКЦ розповів владикам про цінність і виклики глобального виміру УГКЦ, а також про структуру УГКЦ в Україні і на поселеннях.

Окрім того, владики заслухали наступні доповіді: “Священики – найближчі співпрацівники єпископів” – владика Богдан (Дзюрах), “Єпископ та чернечі інституції: Богословсько-пасторальні та канонічні аспекти взаємовідносин та співпраці” – владика-номінат Теодор (Мартинюк).

Суттєвим елементом зустрічі є спільна літургійна молитва, а також практичні заняття: відвідини єпархіальної канцелярії, трибуналу й інших куріальних структур.

28 квітня владики заслухають такі доповіді: “Єпископська візитація” – владика Тарас (Сеньків), “Біоетична проблематика” – о. Ігор Бойко, “Соціальна доктрина Церкви” – Мирослав Маринович.

                                                                                                                   о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
Джерело: http://news.ugcc.ua/news/u_drogobich%D1%96_provodyatsya_kursi_dlya_novovisvyachenih_iepiskop%D1%96v_ugkts_73646.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *