Владика Василь (Тучапець) відвідав поранених у Харківському військовому госпіталі

30 вересня Владика Василь (Тучапець) разом зі священиками-капеланами відвідав поранених українських воїнів, які перебувають у Харківському військовому госпіталі. Екзарх Харківський завітав до десятьох хлопців, передавши їм грошову допомогу від Злученого Українського Американського Допомогового Комітету.

«Військові, до яких ми заходили, походять із різних регіонів України: з Кривого Рогу, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Рівненської, Волинської областей. Усі вони отримали поранення у вересні цього року і особливо потребують коштів на лікування», – розповів Владика Василь.

Варто зазначити, що це вже вдруге подана організація передає грошову допомогу для Харківського військового госпіталю. Цього разу спонсором  стала Фундація Марії Гулай-Ліон.

Висловлюємо щиру подяку голові Злученого Українського Американського Допомогового Комітету п. Ларисі Кий (США), а також п. Вірі Принько (м. Київ)  – голові української філії, за організацію допомоги українським військовим у рамках програми «Адаптуй пораненого».

Фото Римми Заболотної

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *