Вітаємо команду Харківського екзархату, яка зайняла третє місце у фінальній грі брейн-ринг

14 листопада у Львівській Духовній семінарії Св. Духа відбулася Всеукраїнська інтелектуальна гра брейн-ринг на тему: «Вивчаємо Митрополита Андрея». На цьому етапі гри взяли участь 13 єпархій/екзархатів, серед яких і Харківський. Попри нелегку боротьбу знань, бо ж всі учасники були дуже добре підготовлені, харківська команда отримала бронзові медалі зайнявши третє місце у віковій категорії 10-13 років.

Щиро дякуємо катехитам та священикам з Харкова та Полтави за чудову підготовку дітей, за те, що передали їм любов до великого Пастиря нашої Церкви – Митрополита Андрея Шептицького. Також дякуємо Преосвященному Владиці Василію (Тучапцю) за благословення, молитви та матеріальну підтримку у поїздці до Львова.

Діти та молодь з Харківського Екзархату не лише взяли участь у грі, але й відвідали Катедральний собор св. Юра, де спільно молились біля могили Слуги Божого Митрополита Андрея, бачили палати, в яких жив і працював сам Митрополит, музей, який започаткував Андрей Шептицький, та відвідали монастир Згромадження Святого Йосифа ОПДМ, де молилися біля мощей Блаженних Олімпії та Лаврентії.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *