ВІДПОВДАЛЬНІСТЬ-ЦІННІСТЬ ВЕЛИЧІ: про що говорили на ФОРУМІ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

ВІДПОВДАЛЬНІСТЬ-ЦІННІСТЬ ВЕЛИЧІ:
про що говорили на ФОРУМІ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

Відповідальність тільки починає ставати притаманною для українського суспільства.

17-18 лютого 2017 року відбувся ФОРУМ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ у Патріаршому центрі (м. Львів). У перший день заходу розмова йшлася про глобальні зміни в суспільстві через особисту відповідальність. Панельна дискусія закінчилася феєричним виступом музиканта-віртуоза Олександра Божика. Розділившись на п’ять груп, активісти презентували стратегію розвитку міста N. Після важкого, але надзвичайно цікавого і корисного дня ,учасників форуму повеселили хлопці  з Impro Group “Pan Kotsyk “.
Другий день форуму розпочався з Архиєрейського Богослужіння яке очолив Владика Володимир (Груца). Цього дня експерти ділилися своїм досвідом втілення локальних проектів.
Під час закриття форуму організатори (координатор Орест Гевак та Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о.Ростислав Пендюк) підбили підсумки  про успішність форуму. Кожний учасник отримав диплом та подаруночок на пам’ять.
  Харківський екзархат УГКЦ  та СУМ представляли Головченко Андрій , Головченко Марина, Калиновська Дар’я та Наказний Віктор.

На закінчення пригадаємо слова Йосифа Сліпого: ”Може,нам було б легко любити Україну,якби вона була багатою,самостійною і могутньою, але сьогодні треба і варто любити Україну, щоб вона стала такою! “

Учасник форуму Головченко Марина

фото: Андрій Бомчик

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 69132061_456239237

 

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *