Відбулись реколекції для священичих родин Харківського Екзархату

З 23 до 27 липня проходили реколекції для священичих родин Харківського екзархату. Дні духовної віднови відбулися з благословення і за участі Екзарха Харківського Владики Василія (Тучапця).

“Любов”, “Сила Святого Духа”, “Покаяння”, “Молитва” – основні теми, над якими застановлявся разом з присутніми реколектант о. Олександр Руденко зі Львова.

Програма реколекцій щоденно включала спільну молитву, Святу Літургію, дві науки, біблійну годину та ділення. З дітьми паралельно працювали аніматори. А вечорами відбувалися години дозвілля: ігри, караоке, сценки за участю дітей і дорослих. “Харківський екзархат охоплює велику територію, три області, і священичі родини знаходяться далеко один від одного, тому можливість зустрітись і поспілкуватись, познайомитися ближче є дуже важливими. Відпочинок духовний і фізичний мотивує до подальшої праці на Східних теренах”, – ділиться дружина священика Галина Насінник.

Варто додати, що подібні реколекції у Харківському Екзархаті відбуваються щороку, і організовує їх Комісія у справах родини Екзархату, зокрема її голова о. Ігор Табака з дружиною Іриною.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *