Відбулось нагородження переможців конкурсу “Благодійна Полтавщина”

Народна відзнака “Ангел добра” знайшла своїх володарів – кращих благодійників та волонтерів Полтавщини!
10 квітня о 15.00 в приміщенні Полтавського художнього музею імені М. Ярошенка відбулася церемонія нагородження переможців першого регіонального конкурсу «Благодійна Полтавщина 2018», організаторами якого виступає БФ «Карітас Полтава».
Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства на Полтавщині шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.
Участь у конкурсі взяли волонтерські загони та об’єднання шкіл та університетів; волонтери, які допомагають на Сході України; суб’єкти різних форм бізнесу; громадські та благодійні організації; агрохолдинги та агрофірми; дитячі творчі колективи.

Привітав переможців о. Володимир Раковецький, голова БФ “Карітас Полтава”.
Нагородження відбулося в чотирьох номінаціях: «Корпоративна благодійність», «Колективне волонтерство», «Регіональна благодійність», «Добро починається з тебе». Блаженніший Любомир Гузар наголошував, що “серед нас дуже багато добрих людей, але замало бути добрим – треба чинити добро”. Віримо, що наші переможці будуть примножувати свої досягнення у благодійній справі та розбудовувати доброчинність на Полтавщині і надалі.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *