Великопосні екологічні ініціативи у смт. Білики на Полтавщині

18 лютого у смт. Білики, що на Полтавщині, при храмі св. пророка Іллі відбулася презентація Великопосної екологічної ініціативи “Екологічне навернення для порятунку створіння”, яку провів о. Максим Кролевський, екореферент Бюро УГКЦ з питань екології в Харківському екзархаті. Полтавський священик завітав до Білицької парафії на запрошення отця Романа Валявки, довголітнього пароха храму.

Екологічна ініціатива розпочалася Божественною Літургією. Священики та вірні під час Служби Божої молилися за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття, за Богом створений світ.

Під час недільної проповіді о. Максим розповів про покликання Бюро з питань екології до формування християнської свідомості та відповідальності у сучасній людині, яка живе в епоху споживацтва та нещадної експлуатації природних ресурсів.

“Наше завдання – зміна нашої свідомості, побуту, стилю життя та виховання свідомої, відповідальної сучасної людини, яка здатна будувати своє життя на християнських цінностях, фундаментом яких є Бог-Любов”, – заявив отець.

На думку екореферента, «любов – основоположна цінність людського життя, чим більше людина вчиться любити свого ближнього, себе, Богом створений світ, тим більше вона відчуває себе щасливою та вільною».

“Нам потрібно вчитися плекати любов до всього живого Божого створіння, бо це наша з вами запорука спокійного, гарного, безтурботного та щасливого життя”, – наголосив екореферент.

Опісля Святої Літургії представники полтавської молодіжної спільноти “Українська молодь – Христові” Христина Будзович, Анастасія Процак, Наказний Владислав та Євген Коваленко ознайомили вірних з новими виданнями Бюро УГКЦ з питань екології та влаштували ярмарок екомила “Дзиґа”, яке виготовлене їхніми власними руками.

Церковна екологічна інституція висловлює щиру подяку отцю Роману Валявці за запрошення, співпрацю та створення домашньої атмосфери для презентації екологічної ініціативи у його парафії.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *