Великопосна екологічна ініціатива у Біликах на Полтавщині

vi_poltava_20 березня у храмі святого пророка Іллі у смт Білики, що на Полтавщині, розпочалася Великопосна екологічна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння», яку провів о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, на запрошення місцевого пароха – о. Романа Валявки.

Ініціатива розпочалася Божественною Літургією, у якій священнослужителі та вірні окремими молитовними проханнями молилися за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та негативних екологічних наслідків війни на Донбасі.

vi_poltava_1У своїй проповіді екореферент наголосив на важливості для людини віднайти правдиву мету та зміст свого життя у різних його вимірах. «Кожен гріх, в тому числі екологічний, – зауважив душпастир, – перешкоджає людині рухатися у правильному напрямку та робить людське життя беззмістовним».

Священик також пригадав про складні та негативні екологічні наслідки війни, яка була штучно створена через людський гріх та закликав кожного, у тих обставинах, в яких він живе, боротися з різними проявами екологічного зла та екологічного гріха. «Ми повинні проаналізувати, а як я можу послужити у році Божого милосердя для себе, свого ближнього та Богом створеного світу?», – наголосив екореферент.

Після Святої Літургії представники полтавської молодіжної організації «Українська молодь – Христові» Іван Василів, Христина Коваль, Анастасія Процак та Христина Будзович фрагментами помолилися екологічну Хресну дорогу разом зі священиками та вірними парафії святого пророка Іллі.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *