У Золочеві Львівської області відбулися Збори військових капеланів Національної гвардії України

У м. Золочеві, що на Львівщині, проходив навчально-методичний збір для священиків які офіційно працевлаштовані в лавах Національної гвардії України. В цих зборах взяв участь отець Ігор Табака, священик Харківського Екзархату.

Ці навчання розпочались із спільної молитви в Золочівському замку, в якій взяли участь як духовенство, так і офіцери. Після офіційного відкриття розпочалось навчання, яке було інтенсивним і водночас цікавим. Воно включало в себе тактичну медицину, де теоретичні знання одразу ж втілювались на практиці. Священики в польових умовах навчались надавати першу невідкладну допомогу, а також здійснювали евакуацію з поля бою поранених.

Особливу увагу приділили тренінгам з психології. Вони включали в себе як командоутворюючі, так практичні вправи для подолання різного роду психологічних криз внаслідок стресових ситуацій.

Іншою стороною навчання був духовний супровід військовослужбовців і організація паломництва до святих місць. Для цього всі учасники зборів, священики з офіцерами, виїхали до Зарваниці, в якій щороку проходить Всеукраїнське паломництво військових. Ця поїздка стала особливою, бо саме в цьому паломницькому центрі нашої Церкви отець Ігор Табака отримав нагороду за співпрацю із Збройними силами України, підписану міністром оборони С.Т. Полтораком.

Завершували збори у суботу. В цей день в частині відбувалась присяга молодих військовослужбовців, а капелани отримали сертифікати про завершення зборів.

о. Ігор Табака, військовий капелан Харківського Екзархату

Також може зацікавити...