У Сумах пройшла Хресна дорога

ArticleImages_62863_%CF%E0%EB%EE%EC%ED%E8%F6%F2%E2%EE_2Вперше в Сумах паломництво проходило вночі, вперше воно було міжконфесійним: до католиків західного та східного обрядів долучилися православні вірні, а також священик Української Православної Церкви (Київський Патріархат) отець Серій Яровий.

У екстремальному паломництві, яке пройшло в ніч на 19 березня, взяли участь 59 чоловік: римо-католики, греко-католики та православні. Паломники пройшли пішки вночі більше 33 кілометрів – від села Могриця до міста Суми.

Незважаючи на те, що сніг, який йшов майже усю ніч та супроводжувався сильним вітром, значно ускладнив християнам дорогу, всі паломники дійшли до кінця шляху. Найстаршому учаснику ходи вже за 60 років, наймолодшому – ледь виповнилося 16. Взяли участь у екстремальному паломництві й студенти з інших країн.

Розпочалася хода зі спільної молитви у костелі Благовіщення Пресвятої Діви Марії. Молилися за мир в Україні, за щастя в родинах та за тих, хто захищає Україну на фронті.

Священик Української Греко-Католицької Церкви отець Олександр Дядя так сказав про це паломництво: «Це було неймовірне пережиття в моєму житті. Цілу ніч роздумував про страсті Христові. Думав, що не зможу на другий день піднятись, але все можу в укріпляючому мене Ісусі».

Джерело: http://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/62863/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *