У Полтаві вірні Свято-Троїцького храму УГКЦ передали для ЗСУ ще дві автівки

Нещодавно, вірні Свято-Троїцького храму УГКЦ у місті Полтава придбали та передали для потреб Збройних Сил України ще дві автівки. Це мікроавтобус Renault Trafic та позашляховик Nissan Pathfinder.

Військовий капелан отець Максим Кролевський радіє, що вдалося зреалізувати ще одну добру справу для потреб військових:

— Щиро радію, що люди з різних куточків нашої планети розуміють наші потреби в Україні та хочуть долучатися для допомоги українським захисникам. Велика їм вдячність!

Слід зазначити, що з початком війни з 2014 року для потреб військових парафія неодноразово передавала автівки різного плану: буси, пікапи та позашляховики. Кошти на них збиралися як у середині парафіяльної спільноти, так і ззовні, долучалися до ініціативи люди з усього світу.

Фінансовий секретар полтавської ради Лицарів Колумба Іван Кравець розповідає, що хоч і справді відчувається неабияка втома від війни, але люди і далі готові та відкриті на допомогу для наших захисників:

— Ми розуміємо, що перед нами дуже непроста та важка дорога до омріяної перемоги. Тому намагаємося робити все, що у наших силах для того, щоб допомогти необхідними засобами для наших захисників, які наближають перемогу.

Фінансовий секретар полтавської рали Лицарів Колумба Іван Кравець

Окрім автомобільної техніки, вірні Свято-Троїцького храму передають на фронт ще багато інших технічних засобів для військовослужбовців.

Пресслужба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ міста Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *