У Полтаві при храмі УГКЦ стартував духовно-екологічний дитячий табір «Дороговказ: Веселі канікули з Богом»

З 23 по 29 серпня в Полтаві на базі молодіжної платформи «Дзиґа HUB» проходить дитячий духовно-екологічний табір «Дороговказ: Веселі канікули з Богом». Його учасники — діти віком 5-12 років.

Таборовий провід очолюють священники, парафіяни та учасники полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові».

Настоятель Свято-Троїцького храму отець Юрій Кролевський радіє, що цього року, незважаючи на досить складну епідеміологічну ситуацію у Полтаві, все ж вдалося розпочати дитячий табір:

— Нам було дуже сумно, що минулого року ми не змогли організувати табір, оцінюючи складну ситуацію з пандемією у Полтаві. Чесно кажучи, ми всі дуже сумували з цього приводу разом з батьками та дітьми, бо вже звикли до щорічного таборування як до чогось природного.

Учасники табору переглянуть християнські стрічки та мультфільми на християнську тематику, про екологію й духовність. Аніматори розповідають дітям про любов до Бога, ближнього, навколишнього світу та України.

Головний аніматор табору Владислава Ващенко вважає, що бути аніматором — це ділитися любов’ю та часом:

— Водночас, це вчитися любити від найкращих митців цієї справи — дітей.

Заходи завершаться у неділю. У програмі табору: щоденна участь у Службі Божій, уроки християнської етики, ігри та змагання, майстер-класи, банси, перегляд фільму, подорож до одного з приватних екопарків у Полтавській області.

Референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті отець Максим Кролевський переконаний, що такі табори важливі та потрібні для сучасних дітей:

— Сам табір може стати добрим моментом для пізнання багатьох християнських цінностей та істин, які мали би формувати світогляд сучасної дитини. Також діти вчаться творити міжособисту комунікацію з внутрішнім та зовнішнім світом, природою та формуються як зрілі, відповідальні християни.

«Дороговказ: Веселі канікули з Богом» відбуваються у Полтаві,  на вулиці Липневій, 32 (район заводу ГРЛ).

Довідка: «Дороговказ: Веселі канікули з Богом» — парафіяльна ініціатива, яка допомагає дітям розпізнати таланти, стати креативнішими та винахідливішими, краще зрозуміти, проаналізувати християнські цінності для власного особистісного розвитку.

Одна з головних цілей проєкту — допомогти дітям і молоді поглибити розуміння суспільних істин, переосмислити християнську ідентичність.

Пресслужба Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *