У Полтаві пройшли дні духовної віднови

Учасники реколекцій — прихожани парафії Пресвятої Трійці
Учасники реколекцій — прихожани парафії Пресвятої Трійці

У Полтаві, з 31 березня по 2 квітня, були проведені Великопісні реколекції (духовні науки) у храмі Пресвятої Трійці УГКЦ. Лектором заходів був отець Ігнатій Москалюк, священнослужитель, монах, настоятель Василіянського монастиря святого Володимира Великого у Херсоні.

У рамках реколекцій отець Ігнатій провів духовну віднову для всіх охочих, а також провів соборування та спеціальні молитви на оздоровлення. Варто зазначити, що отець Ігнатій вже кілька разів відвідував Полтаву з духовними науками.

У перший день реколекцій, 31 березня, відбулась Хресна дорога з духовними науками. 1 квітня, після Утрені та Божественної Літургії Святого Йоана Золотоустого, отець Ігнатій провів другу духовну науку, після чого відбулися молитви на оздоровлення. У третій день реколекцій, 2 квітня, було проведено Утреню та Божественну Літургію. Після цього отець Ігнатій провів третю та четверту духовні науки, а завершились реколекції мируванням.

Перший день реколекцій
Другий день реколекцій
Третій день реколекцій

Учасники реколекцій отримали можливість провести час у молитві та роздумах, під час яких отримали духовні настанови та поради від отця Ігнатія. Такі заходи допомагають людям знайти внутрішній спокій та зберегти душевну рівновагу у сучасному світі. Тому такі події є дуже важливими для розвитку духовного життя громадян.

— Реколекції з отцем Ігнатієм для мене стали незабутнім духовним досвідом. Це була можливість на кілька днів відійти від повсякденної рутини та зосередитись на внутрішньому світі, — говорить прихожанка парафії пані Світлана. — Отець Ігнатій своїм наставленням та порадами допоміг мені знайти відповіді на багато життєвих питань та посилити внутрішній спокій. Його слова та духовні настанови підштовхнули мене до глибшого розуміння себе та своєї віри.

Ініціатори та організатори події висловлюють подяку отцеві Ігнатію за проведені реколекції та сподіваються на подальшу співпрацю.

Пресслужба парафії УГКЦ Пресвятої Трійці в Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *