У ПОЛТАВІ ПРОЙШЛА ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ СПОГАДІВ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНА УГКЦ «ПРАГНЕННЯ ВОЛІ»

Церква і держава – це дві інституції, внутрішні справи яких зазвичай не перетинаються,але не в умовах сучасності. Коли прийшла війна, всі разом стали в один стрій і досі мають одну спільну боротьбу… Щоденник молодого священника-капелана перетворився на повноцінну книгу під назвою «Прагнення Волі». Протягом одного року перебування у зоні АТО,автор доробку Отець Орест вів блокнотик,у якому описував кожен пережитий день на лінії вогню. «Прагнення Волі»-це спогади про війну на Сході та про пережите пекло у прифронтову селищі Побєда, що на Луганщині. У книзі багато фото, автором яких теж є отець Орест. Сам Автор ділиться-друкована праця є щирою розповіддю про фронтові будні,якими він хоче поділитися з віданними читачами.

Отець Орест-Роман Сало священник, колишній капелан
«Моментів можна пригадати багато,але центром цієї книги є таке село Победа Новоайдарівського району,луганської області,де був знищений з російської сторони,російськими ракетами цілий базовий сектор. В цьому секторі був березовий хрест,який залишився цілим і неушкодженим. І отже вся ця книга вона десь отак,навколо цього хреста.»

Аби презентувати цю книгу читачам,автор завітав до полтавської Академії Лідерства. Це заклад неформальної освіти,студенти якого проходять 10-місячну формаційну програму особистого та суспільного розвитку. Один із менторів Академії Лідерства-пан Святослав вважає-такі зустрічі для молоді важливі,щоб вони усвідомлювали всі барви,які ми маємо зараз у державі.

Святослав Килим-Золотайко заступник менеджера з проектів і партнерства УАЛ Полтава
«Є така хороша фраза,що на війні немає атеїстів,а люди в щось вірять. Через те,що люди тоді опиняються в критичних ситуаціях і вони починають цінувати найважливіші речі. І дуже важливо спілкуватися з тими людьми,які мають доторк до тієї ситуації,що на Сході України і можуть поділитися тією реальністю,яка є в нашій країні.»

Учасники заходу переконалися-духовні речі дають людині глибокі сенси. І такі заходи дозволяють тим, хто не був на війні переосмислити ті події, а також ціну, яку заплатили воїни, які не повернулися додому.

Джерело: http://irt.pl.ua/video/10674

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *