У Полтаві пройшла акція “Посади дерево миру”

5 листопада у Полтаві при Реабілітаційному центрі для дітей з ураженням центральної нервової системи відбулася екологічна акція “Посади дерево миру”. Екологічна ініціатива відбулася за співпраці Бюро з питань екології та полтавської молодіжної організації “Українська молодь – Христові”.

За словами Анастасії Процак, заступника молодіжної спільноти у м. Полтаві, цьогорічну екологічну акцію вже давно планували організувати саме у Центрі реабілітації для дітей:

“Ми у такий спосіб хочемо привернути увагу до тих, хто, можливо, найбільше її потребує, тобто до дітей, які завжди відкритті на спілкування, увагу та нашу християнську любов. Тому ці насаджені ялинки стануть символом нашої любові до ближнього та до цих діток”.

Слід зазначити, що полтавська молодь щотижня відвідує дітей з реабілітаційного центру та проводить багато цікавих акцій, серед них багато й екологічних ініціатив.

Уляна Цимбір, полтавська УМХівка, переконана, що така екологічна акція “Посади дерево миру” стане ще одним кроком до кращого гармонійного спілкування з Богом створеним світом:

“Діти найбільш відкриті до міжособистісного спілкування, тому такі акції допомагають їм краще подивитися на природу через нашу християнську любов”.

Загалом було висаджено 20 молодих ялинок, які стануть окрасою Центру реабілітації для дітей з ураженням центральної нервової системи та символом любові дітей, які там лікуються.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *