У Полтаві Ліга греко-католицьких жінок організувала благодійний ярмарок

12 грудня у Полтаві Ліга греко-католицьких жінок, що діє при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у Полтаві, провела благодійний ярмарок кулінарної випічки.

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ проходять не вперше, а відбуваються протягом багатьох років.

Цього разу до ярмаркової справи долучилося багато жінок з полтавського осередку Ліги греко-католицьких жінок, які порадували усіх парафіян храму різного роду смаколиками та кулінарними винаходами.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський вважає добрими та потрібними такі благодійні ініціативи для полтавської громади:

— Ми намагаємося два рази на рік проводити благодійні ярмарки, які можуть спільно об’єднати нас у напрямку благородної мети, яку ми накреслюємо для нашої християнської спільноти.

Слід зазначити, що цього року, як і минулі роки, усі виручені кошти будуть спрямовані на подарунки до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей з Полтавського реабілітаційного центру для дітей з органічним ураженням центральної нервової системи.

Одна з лідерів Ліги греко-католицьких жінок Ольга Кравець розповідає, що завжди радо долучається до кулінарних ярмарків, особливо, якщо вони спрямовані на благодійність:

— Кулінарія — це одна з моїх улюблених справ, якій присвячую як професіонал багато часу. До парафіяльних заходів долучаюся дуже радо та швидко!

Учасниця церковної жіночої організації Світлана Ликова вважає, що такі справи об’єднують людей навколо ідеї добра та допомоги ближньому:

— Через такі ярмарки ми як християни третього тисячоліття декларуємо, що хочемо допомагати один одному, а також підтримати дітей з сиротинця, яким опікуються сестри-монахині святого Вінкентія.

Пресслужба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *