У Полтаві діти вчилися виготовляти еколистівки, які надішлють на Великдень захисникам у зоні АТО

28 березня в Полтаві на базі молодіжної платформи «Дзиґа HUB» пройшов майстер-клас з виготовлення Великодніх святкових еколистівок. Вони призначені для українських захисників у зоні АТО.

Організатори заходу — волонтери БФ «Карітас-Полтава-Всесвіт» та студенти полтавського осередку Української академії лідерства.

Студентка УАЛу, яка відповідальна за волонтерство в осередку, Вікторія Процик розповідає, що майстер-клас — гарна можливість попрацювати з дітьми:

— Завдяки таким майстер-класам ми можемо розкрити дитячі таланти, допомогти в кращий спосіб їм реалізуватися.

Слід зазначити, що вже майже рік триває співпраця між волонтерами церковної благодійної інституції парафії Пресвятої Трійці УГКЦ та студентами полтавського осередку УАЛ.

Заступник директора БФ «Карітас-Полтава-Всесвіт» Ірина Верига зазначає, що студенти УАЛ-Полтава дуже часто долучаються до волонтерства у Полтаві, пропонують фізичну, інтелектуальну та творчу допомогу в різних напрямках:

— Досить часто організовують майстер-класи, дитячі свята релігійного та державного формату у Центрі реабілітації для дітей, долучаються до реконструкції нашої молодіжної платформи.

Під час виготовлення еколистівок діти поводили себе креативно. Самі ж листівки вони подарують батькам та надішлють на Великдень воїнам АТО на Донбас.

Студентка УАЛ та співорганізатор майстер-класу Надія Щурко розповідає, що діти творчо та відповідально підійшли до виготовлення листівок, попри те, що раніше такого не робили:

— Листівки вийшли дуже оригінальні, різнобарвні, хоч на виставку давай!

Нагадаємо, з 27 по 30 березня у Полтаві на базі молодіжної платформи УГКЦ «Дзиґа HUB» проходить дитячий табір «Канікули з Богом». Його учасники — полтавські діти віком 8-13 років.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *