У Львові відбувся вишкіл місіонерів

20 травня 2017 року в Українському католицькому університеті у Львові відбувся другий етап вишколу місіонерів цьогорічної Декади місійності. Вишкіл проводила Комісія з питань євангелізації УГКЦ.

На вказаний захід відгукнулись активні парафіяни Церкви з усієї України. Парафію Пресвятої Трійці у м. Полтава представив Роман Костенко.

Декада місійності має відбутись у період від дня Вознесіння Христового до П’ятидесятниці, а учасники вишколу стануть помічниками своїм парафіяльним священникам у її проведенні.

У атмосфері натхненній Святим Духом вірні вчилися проводити заходи Декади місійності – 2017 згідно з новою Програмою, розробленою Радою з питань євангелізації.

Програма цьогорічної Декади це – молитовні зустрічі із розважанням над біблійними уривками, традиційна молитва на Вервичці та молитва в стилі Тезе, програма нічних чуваннь «Від Воскресіння до П’ятидесятниці” і т.і. 

Однак, сама по собі Програма носить рекомендаційний характер та покликана допомогти провести Декаду місійності священникам та місіонерам, але вже з урахуванням особливостей тієї чи іншої парафії.

Учасники вишколу мали спільну молитву та Св. Літургію, а також обмінювалися досвідом існування мирянських спільнот при парафіях. Зокрема, ділились досвідом щодо проведення заходів з молитовного читання Слова Божого за методом Lectio Divina для дорослих.

Натхненні та задоволені, здобувши навики проведення заходів Декади місійності, учасники вишколу понесли у світ Добру новину.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/365-u-lvovi-vidbuvsia-vyshkil-misioneriv

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *