У Львові розпочалася зустріч координаторів з України Стратегії розвитку УГКЦ’2020

dsc_735216 травня в Патріаршому домі у Львові розпочалася зустріч координаторів програми “Жива парафія” зі всіх єпархій та екзархатів України. Відкрився захід молитовним читанням Святого Письма Lectio Divina.

У вступному слові владика Кен (Новаківський), голова робочої групи, привітав координаторів і окреслив мету та основні завдання зустрічі. Відтак о. Михайло Гарват, регіональний зв’язковий для координаторів України та Казахстану, представив учасникам моніторинг впровадження координаторами Стратегії УГКЦ’2020.

dsc_7347Особливу увагу координатори звернули на втілення головної теми Синоду Єпископів 2016 року “Соціальне служіння, дияконія”, яку перезентував о. Андрій Онуферко, виконавчий секретар робочої групи. Згодом Максим Тимо з Патріаршої літургійної комісії розповів про розгляд головної теми Синоду Єпископів 2017 року “Літургійне і молитовне життя УГКЦ”.

Варто зазначити, що у зустрічі взяли участь Екзарх Харківський Владика Василій, а також о. Максим Кролевський, координатор стратегії у Харківськкому екзархаті.

Перший день зустрічі координаторів завершився Вечірнею.

Джерело:     http://news.ugcc.ua/news/u_lvov%D1%96_rozpochalas_zustr%D1%96ch_koordinator%D1%96v_%D1%96z_ukraini_programi_strateg%D1%96i_rozvitku_ugkts_79477.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *