У Лубнах урочисто відзначили річницю освячення каплиці УГКЦ

У Лубнах Полтавської області урочисто відзначили першу річницю освячення каплиці Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ. Розпочались святкування Архиєрейською Літургією, яку очолив Владика Василій, Екзарх Харківський. Владика Василій зазначив, яке велике значення має те, що святиня у Лубнах зведена на честь Пресвятої Богородиці, адже Мати Божа є тією, яка безнастанно опікується нами.

Варто додати, що на святкування на Полтавщину завітали також гості з Києва: спільнота “Боже милосердя” під проводом бр. Пахомія, ЧСВВ, які після спільної молитви виступили разом з місцевими дітьми з концертом на церковному подвір’ї.

“Греко-католицька громада у Лубнах зареєстрована уже чотири роки, – ділиться адміністратор парафії о. Василь Улішак, – але лише рік тому нам вдалося спільними зусиллями звести каплицю, яку освятив Владика Василій. Звичайно, маємо намір будувати великий храм, але поки радіємо тим, що маємо”.

Варто додати, що під час святкувань у Лубнах Екзарх Харківський освятив у каплиці Царські ворота, запрестольну ікону, а також статую Пресвятої Богородиці на подвір’ї.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *