У Києві відбувся Всеукраїнський Форум соціального служіння УГКЦ

12 жовтня греко-католики з різних частин України прибули до Патріаршого cобору, щоб узяти участь у всеукраїнському Форумі соціального служіння УГКЦ, який проходив уже втретє.

Праця розпочалася Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Василій Тучапець, голова Відділу соціального служіння УГКЦ, екзарх Харківський.

Цього року Форум проходив під назвою «Соціальне служіння сім’ї». Організатори заходу – Відділ соціального служіння УГКЦ спільно з Карітасом України та БО «Львівська освітня фундація».

«Оскільки Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила 2019 рік – Роком сім’ї, то цього року ми вирішили присвятити Форум темі сім’ї. З одного боку, йдеться про соціальне служіння, яке громада і парафія мусить здійснити для сім’ї, а з іншого боку, як залучити українські сім’ї до соціального служіння», – зазначає о. Андрій Нагірняк, віцепрезидент Карітасу України, заступник голови Відділу соціального служіння УГКЦ.

Слід відзначити, що Форум відкрив Блаженніший Святослав Глава УГКЦ. На думку Предстоятеля, така подія спонукає до роздумів і до дій: як Церква може послужити сім’ї, а також як сім’ї можуть послужити іншим потребуючим. За його словами, теми служіння, милосердя і любові мають велике значення для нашої Церкви, бо є важливими елементами для нашої духовності та для «живих» парафій.

Повідомили у Київській архиєпархії

За матеріалами Головного сайту УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *