У Кременчуці дітей вчили бути відповідальними у використанні природніх ресурсів

Цього тижня в м. Кременчуці на Полтавщині, при парафії Успення Пресвятої Богородиці, триває дитячий табір “Веселі канікули з Богом”.

14 серпня до табору на запрошення місцевого священика отця Романа Атамана завітали з екологічною програмою отець Максим Кролевський – екореферент Бюро УГКЦ з питань екології, та п. Ірина Верига – відповідальна за соціальне служіння при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтаві.

Екологічна ініціатива розпочалася Божественною Літургією, під час якої священики окремими молитовними проханнями молилися за Богом створений світ, за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та наслідків війни на Донбасі.

Таборовиків поділили на дві групи: одна взяла участь у майстер-класі з виготовлення воскових свічок та прикрас під керівництвом пані Ірини Вериги, а інша  слухала пізнавальну лекцію на екологічну тематику.

Екореферент розповів дітям про важливість відповідальної поведінки при використанні природніх ресурсів, які є дарами Творця для життєдіяльності людини. Згодом групи помінялися завданнями.

Також діти мали можливість переглянути екологічні мультфільми “Laudato sì” та інші, задуматися над станом сучасної екологічної ситуації в Україні та всьому світі.

Насамкінець діти отримали в подарунок еконаліпки, листівки та флаєри.

 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *