У Києві відбулася наукова конференція до 150-річчя митрополита Андрея Шептицького

30 жовтня Блаженніший Святослав відкрив у Києві Міжнародну наукову конференцію до 150-річчя митрополита Андрея Шептицького «Як будувати Рідну хату» — погляд з ХХІ століття,  у якій також взяв участь Владика Василь (Тучапець), Екзарх Харківський.

Як будувати рідну хату? «Гадаю, – сказав Предстоятель у своєму вітальному слові, – це запитання ставить перед собою кожен українець. І під цієї рідною хатою розуміємо не лише свою домівку, не лише свою сім’ю. Ми розуміємо, що нашою спільною рідною хатою є Українська Держава. І будувати рідну хату – означає будувати державницьку свідомість українського народу, будувати його вільну і незалежну державу».

Блаженніший подякував усім тим, хто організував цю наукову конференцію, і тим, хто прийшов сюди з глибокими науковими дослідженнями, «які справді намагалися увійти в епоху, в історичний період, в якому жив і творив митрополит Андрей для того, щоб винести з цієї наукової праці перли, які хочуть нам роздати».

Джерело: http://news.ugcc.ua/news/glava_ugkts_v%D1%96dkriv_u_kiiev%D1%96_naukovu_konferents%D1%96yu_do_150r%D1%96chchya_mitropolita_andreya_sheptitskogo_75181.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *