У “Карітас Харків” пройшов тиждень турботи про дітей-сиріт

‏З благословення Голови відділу соціального служіння УГКЦ владики Василія в “Карітас Харків” відбувся тиждень, присвячений піклуванню про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В рамках Всесвітнього дня сиріт “Карітас Харків” організував цілу низку милосердних діл, аби підтримати малечу: відвідували дитячі будинки, дарували подарунки, привозили допомогу, організовували свято.

Директор “Карітасу Харків” отець Андрій Насінник протягом цих днів відвідував дітей-сиріт. Після одного з візитів, мама, яка виховує сиріт, написала такі чуттєві слова:

“Дякую Богові за вашу допомогу. Бо для нас це спасіння. Важко вижити зараз в Україні… Я вам дуже-дуже вдячна. Ви подарували нам спокій та радість, та віру в те, що ми впораємося. Та велика подяка усім добрим серцям, які допомагають. Хай всім повернеться все добро добром!”

У рамках тижня “Карітас Харків” завтра також у Міську дитячу клінічну лікарню №16, в якій самотні діти потребували буденних речей, таких як посуд та гігієнічні набори.

Побачивши такі дорослі погляди маленьких дітей, ми вкотре переконуємось, що творити добро потрібно завжди, без приводів.

Нехай кожна дитина відчуватиме батьківську любов та піклування, а ми докладемо максимум зусиль, щоб в погляді малечі завжди була радість та щастя.

Повідомили в “Карітас Харків”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *