У Харкові відкрили фотовиставку «Почуй мій голос»

На виставці присвяченій вдовам учасників АТО – «Почуй мій голос», в Обласному організаційно-методичному центрі культури та мистецтв, представлено 28 портретів  жінок з Харківської та Полтавської області.

Війна, забрала у них найцінніше – коханих чоловіків, які загинули на Сході України в боях за Дебальцево, Іловайськ, Світлодарську дугу та інші позиції Донецької та Луганської областей.  Страшна біда, яка завітала до цих сімей змусила ніжних та тендітних жінок стати «бійцями» та жити по-новому. Стримуючи сльози і посміхаючись, ці жінки мають дивитися в майбутнє із світлою пам’яттю про минуле.

З вітальним словом до учасниць проекту та гостей звернувся Владика Василій, Екзарх Харківський. Кир Василій зауважив, що у складних переживаннях наслідків війни, Церква не залишається осторонь. Фотопроект «Почуй мій голос» – є виявом шани та поваги до жінок, чоловіки яких героїчно загинули захищаючи Україну. Це не лише їх обов’язок, а вияв любові до Батьківщини. Як говорив Христос: «…немає більшої любові над ту, коли хто душу свою (тобто життя) віддасть за друзів своїх» (Мк. 8:35).

Архиєрей підкресив, що погляд жінок є усміхнений та радісний, бо в ньому живе віра в тому, що їхні чоловіки живі з Богом. І тільки віра допомагає оцінювати складну ситуацію не лише по-людськи, але дає можливість заглянути у вічне.

На завершення, Владика Василій побажав жінкам виховати своїх дітей добрими патріотами Батьківщини, які будуть готові розбудовувати вільну і незалежну Україну.

Як зауважила координаторка проекту Карітасу Харкова, Марина Краснова«Готуючи цей проект ми хотіли показати міць, красу і витривалість цих жінок, які продовжують жити та виховувати своїх дітей не зважаючи на біль, який оселився у їхніх серцях».

На виставці прозвучала музика Шопена у виконанні відомого харківського піаніста Олександра Попова, обрана ним як гімн мужності і краси.

“Я почула голос кохання, який надихає дівчат рухатися вперед. Вони ставлять нові цілі, змінюють себе та оточуючий світ навколо. Нестримна сила кохання! Приходьте та надихайтеся цією любов’ю!” – такими словами  поділилася волонтер ГО «Всеукраїнське об’єднання рідних загиблих, безвісти загиблих захисників України», Вікторія Івасішина.

Відвідати фотовиставку можна до 11 березня, щоденно з 09:30 до 17:30 за адресою вул. Пушкінська, 62.

Нагадаємо, що організатором виставки є благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Харків», в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради розбудови миру». Партнерами стали, громадська організація «Всеукраїнське об’єднання рідних загиблих, безвісти загиблих захисників України» та Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *