У Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами

У Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами. Першого дня представники різних християнських конфесій зібралися у Катедральному соборі святого Миколая Чудотворця УГКЦ.

Екуменічний молебень очолили владика Василій, екзарх Харківський, владика Павло, єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ та владика Павло, єпископ НЄЛЦУ.

Оскільки цьогорічною темою Тижня стали євангельські слова про дві заповіді любові, то владика Василій у своїй проповіді звернув увагу присутніх на важливість любові до Бога і до ближніх. “Ми маємо творити добро один одному, а особливо в теперішній час війни, незважаючи на погляди чи віросповідання людини”, – зазначив архиєрей.

На завершення екуменічної молитви представники різних конфесій прочитали молитви за єдність, опісля – усі присутні спільно заспівали “Боже, великий, єдиний”.

Варто додати, що Тижні молитви за єдність між християнами у Харкові тривають з 2015 року. У ці дні представники різних конфесій по черзі збираються на молитви у храмах міста.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *