У Харківському екзархаті стартувала Великопосна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння»

З початком Великого посту у Харківському екзархаті УГКЦ стартувала Великопосна екологічна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння». Дана ініціатива розпочалася з парафії Пресвятої Тройці, що у м. Полтава, яку представив о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у вище згаданому екзархаті.

Священик під час проповіді загострив увагу присутніх на тому, що питання відповідальності за Богом створений світ – це питання «бути чи не бути» світу взагалі і людині у ньому.

Після Святої Літургії усі присутні помолились молебень до Бога-Творця, під час якого окремими молитовними проханнями просили в Бога, щоби заступився за своє створіння і захистив від нападу ворога-руйнівника.

Звертаючи увагу на те, що наш народ зараз знаходиться в стані війни, о. Максим закликав брати приклад з великого Митрополита Андрея Шептицького, який жив і діяв протягом двох Світових війн й постійно надихав та стимулював духовенство й мирян до важливої духовної праці над собою та над суспільством. «Подібно і ми повинні дивитися у майбутнє з великою довірою до Бога, зреалізовуючи місію Церкви там, де ми живемо, в тому числі екологічну», – сказав на завершення проповідник.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *