У Бердянську розпочався молодіжний християнський табір “Credo”

13699990_1840716956215557_5949078884090059827_n12 липня, у свято святих верховних апостолів Петра і Павла, у м. Бердянськ розпочався молодіжний табір “Credo”, у якому бере участь греко-католицька молодь з парафії Пресвятої Тройці м. Полтави.

Таборування на березі Азовського моря організовує полтавська молодіжна спільнота “Українська молодь – Христові”.

“Літнє таборування допомагає дітям та молоді віднайти чи навіть дещо по-новому переосмислити християнські цінності, — зауважує отець Максим Кролевський, духівник полтавських “умхістів”, — здружитися, побудувати домашню атмосферу та почуття родинності всередині власної парафії, а самі умови проведення таборів дають змогу в кращий, доступніший спосіб пізнати Христа, донести Слово Боже до тих, хто його ще, можливо, ніколи не чув”.

“Окрім того, такі табори виявляють серед молоді справжніх християнських та громадських лідерів, — додає Богдана Павлишин, голова полтавської молодіжної спільноти УМХ,  — тих, хто в майбутньому стане каталізатором, рушієм різних суспільних змін, активним учасником суспільних процесів, свідомими громадянами та добрими християнами, які будуть справді корисними для нашої Церкви, українського народу та суспільства”.

Зважаючи на те, що цей рік у Католицькій Церкві Папа Франциск проголосив Ювілейним, то сама духовна програма та тематика молодіжного табору побудована у контексті Року Божого Милосердя.

Слід зазначити, що цього року молоді греко-католики з Полтави в особливий спосіб моляться за своїх жертводавців та усіх тих, завдяки яким став можливим та відбувається молодіжний табір УМХ “Credo”.

Довідка

Полтавський осередок молодіжної організації “Українська молодь – Христові” (УМХ) було утворено 7 грудня 2014 року на базі парафії Пресвятої Тройці Української Греко-Католицької Церкви.

“Українська молодь – Христові” або УМХ – це організація, заснована митрополитом Андреєм Шептицьким в Галичині у 1930-х роках. У наш час осередки УМХ функціонують як християнські клуби за інтересами, і до них можна вступати незалежно від конфесійної приналежності.

До осередку УМХ в Полтаві приходить як місцева молодь, так і родом з інших частин України, які тут живуть, працюють або навчаються. Молоді люди хочуть разом показати, що Церква – не обов’язково лише для старшого покоління. Духовним наставником спільноти є о. Максим Кролевський. Окрім проведення духовних зустрічей, священик також навчає молодь італійської мови.

                          Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *