Цінності у житті людини та християнина

11 лютого у полтавській міській бібліотеці відбулася лекція “Цінності у житті людини та християнина” для педагогів та учнів 4-х класів, яку провів отець Максим Кролевський, священнослужитель парафії УГКЦ Пресвятої Тройці м. Полтави.

Полтавський священик розповів про важливість у формуванні певної системи правдивих, людських, екологічних та християнських цінностей у житті кожної особи, незалежно від конфесійного мислення, релігійних вподобань чи політичних поглядів.

“У суспільстві, в якому ми живемо, в якому проходить наша соціалізація, – зауважив душпастир, – ми повинні усвідомлювати щораз то більше нашу з вами відповідальність у ставленні до нас особисто, до нашого ближнього та до Богом створеного світу. І цей процес дуже часто визначають цінності, які присутні чи сформовані внутрі людського “я”, всередині людської особи”.

Душпастир пояснив, що самі цінності визначають ціле життя людини. Від них насправді залежить, чи людина буде мати щасливе, сповнене радістю, усмішкою та миром життя, чи буде відчувати себе покинутою, сповненою смутку, болі та розчарування.

“Вдивляючись в обличчя нашого ближнього, в обличчя цього досконалого природного світу, – зауважив на завершення отець Максим, – ми повинні віднайти такі цінності в нашому житті, які зможуть зберегти природу, наше власне життя, а, навіть, більше того, принести мир, спокій та гармонійне співжиття у наш навколишній світ”.

Протягом лекції священик заохочував слухачів до діалогу, щоб вони могли поділитися своїми думками та міркуваннями, могли краще усвідомити свою християнську відповідальність за себе, ближнього і Богом створений світ.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *