Священики Харківського екзархату беруть участь у Всеукраїнському з’їзді військових капеланів

Священики Харківського екзархату о. Ігор Табака (м. Люботин Харківської області) та о Максим Кролевський (м. Полтава) беруть участь у  ІХ  Всеукраїнському з’їзді військових капеланів УГКЦ, який проходить 14-17 грудня у Києві.

«Ваш з’їзд відбуваєте в перші дні Року Божого милосердя в нашій Церкві. Помолімося в цій Божественній Літургії, щоби Боже милосердя, яке ми прикликаємо, перетворилося на ліки для душі і тіла наших воїнів, на слова і Божу дію потіхи всім тим, хто втрачає надію. Нехай перетвориться на мудрість для політиків і державних діячів, для нашого народу і для рідної землі, нехай Боже милосердя перетвориться на мир, який є кінцевою метою всієї нашої праці, усього нашого служіння, зокрема служіння військового капелана», – закликав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав на Божественній Літургії для військових капеланів УГКЦ, яку він очолив 15 грудня 2015 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Після завершення Божественної Літургії Блаженніший Святослав нагородив 120 капеланів на чолі з Єпископом Михайлом (Колтуном) та Єпископом Богданом (Манишиним) почесною відзнакою «Хрест військового капелана». Варто додати, що представник Національної Гвардії України нагородив також о. Максима Кролевського почесною грамотою за надання душпастирської опіки для особового складу у  зоні АТО.

Джерело: http://news.ugcc.ua/video/v%D1%96yskov%D1%96_kapelani_ie_spravzhn%D1%96m_oblichchyam_nashoi_tserkvi__blazhenn%D1%96shiy_svyatoslav_75578.html

http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/91-hlava-uhkts-my-zhyvemo-ne-v-trahichni-a-v-heroichni-chasy

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *