Станьмо сьогодні на молитву з вірою – екзарх Харківський Владика Василій помолився за мир в Україні

Харківський екзархат долучився до молитовної ініціативи Ради єпископських конференцій Європи. 2 квітня у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця у Харкові, а також на парафіях УГКЦ Харківщини, Полтавщини та Сумщини помолилися за мир в Україні та за невинних жертв війни і пандемії.

“Станьмо сьогодні на молитву з вірою, просімо, щоб Господь подав мир нашій Батьківщині і нашому народові”, – сказав під час богослужіння екзарх Харківський владика Василій. Архиєрей пригадав присутнім, що Рада єпископських конференцій Європи запровадила ініціативу – щоб кожна єпископська конференція відслужила Божественну Літургію за мир в Україні і за жертв війни і пандемії. Для УГКЦ днем молитви стала субота 2 квітня.

Екзарх Харківський закликав молільників просити в Господа віри, щоб не сумніватися, а молитися за наш народ, військо, керівництво нашої держави, щоб Господь подав силу, мужність зупинити агресора і звільнити нашу Батьківщину.

“Коли хтось приходить поневолити народ, підкорити його собі, позбавити його свободи, то це є противне Божій волі. А ми просимо те, що є згідне з Божою волею, бо Господь створив людину вільною, щоб вона жила в мирі.”, – додав владика Василій.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *