Про екологічні складові правдивого щастя розмірковували у Люботині

11 жовтня 2015 року Божого у м. Люботин, що на Харківщині, при Храмі святого Архистратига Михаїла, відбулися екологічні місії для порятунку створіння.

 На запрошення пароха, отця Ігора Табаки, екологічні місії провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті. Участь у даних екологічних заходах взяли також представники полтавської молодіжної організації УМХ: Іван Василів, Аліна Гобона, Лілія Семкович та Софія Наказна.

Розпочалася екологічна ініціатива Божественною Літургією, у якій священики разом з вірними окремими молитовними проханнями молилися до Бога Творця за збереження сотвореного Ним світу, за подолання наслідків війни, за торжество любові, добра та справедливості на українських землях. У своїй проповіді референт Бюро УГКЦ з питань екології заторкнув актуальні питання успішності людини зокрема та людського прогресу в цілому, виокремивши складові елементи людського щастя. «Ми направду повинні усвідомити, – зауважив отець Максим, – які цінності в нашому житті, в тому числі екологічні, можуть зробити нас по-справжньому щасливими та успішними людьми, а які – будуть нас відводити від Правдивого людського щастя”.

Опісля Святої Літургії, екореферент подарував отцю Ігорю для парафіяльної бібліотеки комплект видань Бюро УГКЦ з питань екології, а потім, спілкуючись з вірними, продемонстрував «валізку енергоефективності». Усі отримали екологічні подарунки: стікери, закладки та календарики на 2016 рік.

Потім гості з Полтави, запрошені на обід до родини отця Ігора Табаки, мали можливість поспілкуватися у “живій”, домашній атмосфері.

 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *